• Yazdır
  • Eposta

Selanik Elektrik Müteahhitleri Birliği'nin geleneksel etkinliğinde Birliğimiz temsil edildi!

Selanik Elektrik Müteahhitleri Birliği'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği etkinliğe bu yıl alınan davet üzerine Birliğimizi temsilen Birlik Başkanı Bora Karaçam ve bazı Birlik üyeleri aileleriyle Birlikte katıldılar.

George Kyriacou Başkanlığındaki Güney Kıbrıs Elektrik Müteahhitleri Birliği kafilesinin de yer aldığı etkinlik Selanik Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkanı Angelos Koutourgiannis’in yaptığı açılış konuşmasıyla başladı.

Sonrasında gerçekleştirilen misafir Birlik Başkanlarının konuşmaları sırasında Birlik Başkanımız Bora Karaçam da bir konuşma yaptı. Başkan Karaçam konuşmasında bu tür organizasyonların farklı ülkelerde iş yapan meslektaşlar arasında iyi ilişkiler geliştirilmesi bakımından önemli olduğunu vurguladı. Karaçam ayrıca Selanikli meslektaşların da ülkemizi ziyaretinden memnuniyet duyacağını belirterek yapılan nazik davetten ötürü teşekkürlerini iletti. Konuşma sonrasında Başkan Karaçam düzenlenen günün anısında ülkemizi simgeleyen el yapımı ahşap oymalı bir tabloyu Başkan Angelos’a takdim etti etti.

Yunanistan'ın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren elektrik firmalarının temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte konuşmaların ardından çeşitli müzik dinletileri ve Yunanistan’a özgü geleneksel halk dansları gösterileri yapıldı.Bize Ulaşın

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 20. Sokak No:11 Lefkoşa / KKTC

Telefon: +90 (392) 225 23 73

Telefon: +90 (392) 366 40 17

Email: [email protected]