KTEMB 2017 Yeni Yıl Balosu Dome Hotel’de yapıldı!

KTEMB 2017 Yeni Yıl Balosu Dome Hotel’de yapıldı!KTEMB 2017 yeni yıl balosu Birlik üyeleri ve misafirlerden oluşan yaklaşık 200 kişilik grupla Girne Dome Hotel’de yapıldı.

Birlik üyelerinin ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği geceye yapılan davet üzerine ayrıca Türkiye Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Güney Kıbrıs ve Yunanistan Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkanları, yöneticileri ve ailelerinden oluşan kalabalık bir gurup da misafir olarak katıldı.

Balo açılışında konuşan KTEMB Başkanı Mehmet Nasiboğlu Birlik üyelerinin yeni yılını kutladı. 2017 yılının yurtta ve dünyada iyi bir yıl olmasını diledi ve “Kıbrıs’ta her iki taraf için adil ve kalıcı bir barışı destekliyoruz” dedi.

KTEMB Başkanının konuşmasının ardından sırasıyla Türkiye Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği adına Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Nuri İşlek, Güney Kıbrıs Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkanı George Kyriacou ve Yunanistan Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkanı Manoulis Kafkalas da kısa birer konuşma yaptılar.

Açılış ve konuşmaların ardından elektrik müteahhitliği mesleğinde 25 yıl ve üzerinde emek vermiş olan Birlik üyeleri Hasan Özdamar (merhum adına eşi Hatice Özdamar), Şevket Esenboğa, Orhan Olkanlı, Hüseyin Kofalı (geceye katılamadığı için adına oğlu Mert Kofalı), Metin Alçıcı, Veli Üçokka, Hüseyin Tilki (geceye katılamadığı için adına oğlu Ali Tilki), Ali Karavezirler, Ergün Emiroğulları, Fadıl Korkut, Mehmet Akartürk, Savaş Çelik, Yurdaer Garip, Aziz Limasollu (geceye katılamadığı için adına kızı Ayşen Limasollu Aygın), Mehmet Nasiboğlu, Metin Şadi, Mehmet Sarper, Yıltan Palmer ve Mustafa Mutluata’ya teşekkür ve anı plaketleri takdim edildi. Ayrıca Türkiye Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği, Güney Kıbrıs ve Yunanistan Elektrik Müteahhitleri Birliği’ne anı plaketleri KTEMB Başkanı Mehmet Nasiboğlu tarafından verildi.

Gecede ayrıca çeşitli hediyelerin dağıtıldığı hediye çekilişleri yapıldı.