Kıbrıs Mekanik ve Elektrik Müteahhitleri Birliği Genel Kurul Toplantısı

Kıbrıs Mekanik ve Elektrik Müteahhitleri Birliği Genel Kongresi hk.;

Tarih: 26/02/2016
Yer: Hilton Otel Lefkoşa

Kıbrıs’ın Güneyinde faaliyet gösteren Kıbrıs Mekanik ve Elektrik Müteahhitleri Birliği’nin yıllık Genel Kongresi 26/02/2016 tarihinde Lefkoşa Hilton Otel’de gerçekleştirilmiştir.

Kıbrıs İşveren ve Sanayiciler Federasyonu üyesi olan Birliğin toplantısına üyelerinin yanı sıra çok sayıda federasyon ve sivil toplum örgütü başkan ve temsilcileri de katıldı.

Birlik bu yıl ilk kez Kıbrıs’ın Kuzeyinde örgütlü benzer alanlarda faaliyet gösteren meslek kuruluşları olan Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği (KTEMB), Kıbrıs Türk Elektrik Mühendisleri Odası (KTEMO) ve Kıbrıs Türk Sıhhi Tesisatçılar Birliği (KTSTB) Başkan ve temsilcilerini ve beraberindeki heyetleri de misafir olarak toplantılarına davet etmiştir.

Kıbrıs Mekanik ve Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkanı Sotiris Aristodemou konuşmasında Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkanı Mehmet Nasiboğlu, Kıbrıs Türk Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Mert Girgen ve Kıbrıs Türk Sıhhi Tesisatçılar Birliği Başkanı Mehmet Ali Ardıç’a katılımlarından dolayı teşekkür etti ve Kuzey’de ve Güney’de faaliyet gösteren meslek örgütleri olarak sağlanan yakınlaşmanın önemine işaret etti.

Kongrenin yapılmasının ardından tüm kuruluşların başkan ve temsilcileri birlikte akşam yemeğine katıldılar.