KTEMB Piknik Haberi

Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği (KTEMB) piknik düzenledi!


Elektrik müteahhitleri Alevkayası’nda buluştular…

Mağusa, Lefkoşa, Girne, Güzelyurt, İskele ve Karpaz bölgelerinden gelen Birlik üyeleriyle ailelerinin ve misafirlerin katıldığı piknik 15 Mayıs Pazar gün Alevkayası’nda yapıldı. Birlik üyelerine yönelik sosyal aktiviteler kapsamında düzenlenen pikniğe ilgi yoğun oldu.

Ayrıca KTEMB’nin daveti ile Güney Kıbrıs Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ve ailelerinden oluşan bir grup misafir de organizasyonda yer aldı.

Birlik Başkanı Mehmet Nasiboğlu açıklamasında “Yoğun iş temposu içerisinde üyelerimizin yakalayamadığı sohbet ortamının yaratılması ve aileleriyle birlikte iyi vakit geçirmesi için ilk kez düzenlenen pikniğe gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duydum” dedi.

Piknikte bayanlar ve erkekler kategorilerinde tavla turnuvası düzenlendi ve ilk üç sırayı paylaşanlara kupanın yanı sıra birinciler ayrıca Oero Trading Ltd.’ten bir kasa soğuk kahve kazandı.

Ayrıca, piknik için temin edilen etlerin bir kısmı da Birlik adına Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Lefkoşa Çocuk Yuvası’na bağışlandı.