Mağusa Belediyesi Ziyaret Haberi

Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkanı Mehmet Nasiboğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’i makamında ziyaret etti.


Sektörle ilgili güncel konuların görüşüldüğü ziyarette, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkanı Mehmet Nasiboğlu ziyarette yaptığı açıklamada, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’in kendilerine zaman ayırdığı için teşekkür ettiğini söyleyerek, genelde ülke özelde Mağusa’daki kayıt dışı ekonominin nasıl kayıt altına alınabileceğini, gerekli yasal düzenlemelerin nasıl yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunmaya geldiklerini belirtti. Başkanın bu konularda gerekli direktifleri verdiğini söyleyen Nasiboğlu, alt kademedeki arkadaşların da bu direktif doğrultusunda çalıştığını duymanın çok memnuniyet verici olduğunu belirtti. Nasiboğlu, periyodik olarak bu ziyaretleri yapmanın Mağusa için çok faydalı olacağı kanaatinde olduğunu da vurguladı

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, ziyareti çok memnuniyet verici bulduğunu belirterek, bu görüşmelerin periyodik olması gerektiğini söyledi. Arter, Mevzuat açısından, inşaat aşamasında inşaat müteahhitti yanında elektrik müteahhidinin bilinmesinin, iş güvenliği ve iş kalitesi açısından çok önemli olduğunu vurguladı. Tüm bunları görüşmek için bir araya geldiklerini söyleyen Arter, geldikleri için Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği Başkanı Mehmet Nasiboğlu’na teşekkür etti.