Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Ziyareti

Mehmet Nasiboğlu Başkanlığındaki KTEMB Heyeti Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst’ü ziyaret etti!


Bakan Dürüst kaçak iş gücü ve denetimler dâhil her konuda Birliğe destek belirtti!


Ardından Planlama ve İnşaat Dairesi yeni Müdürü Fuat Çelebi ile toplantı gerçekleştirildi!

Başkan Mehmet Nasiboğlu, Asbaşkan Bora Karaçam ve Yönetim Kurulu üyesi Fadıl Korkut’tan oluşan KTEMB heyeti Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst’ü makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Birlik Başkanı Mehmet Nasiboğlu göreve yeni başlayan Bakan Dürüst’e yeni görevinde başarılar diledi.

Ayrıca, Birlik üyelerinin sorunlarıyla ilgili Bakan Dürüst’ü bilgilendiren Nasiboğlu bu sorunların aşılabilmesi için Bakandan destek istedi.

Bakan Kemal Dürüst ziyarette yaptığı açıklamada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken başta kaçaklar ve denetim olmak üzere her konuda Birliğe desteğe hazır olduğunu belirtti.

Heyet daha sonra Bakanlığa bağlı Planlama ve İnşaat Dairesi yeni Müdürü Fuat Çelebi ile bir toplantı gerçekleştirdi. Birlik üyelerin ihaleler konusunda yaşadıkları sorunların masaya yatırıldığı toplantıda Başkan Nasiboğlu sorunların aşılabilmesi için Birlik olarak PİD ile işbirliği yapmaya ve her türlü teknik desteği büyük bir memnuniyetle vermeye hazır olduklarını ifade etti.